PRZEDŁUŻ SWÓJ POBYT

DŁUŻSZY ODPOCZYNEK = WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI

PRZEDŁUŻ SWÓJ POBYT

DŁUŻSZY ODPOCZYNEK = WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI
Zaoszczędź nawet 30%*
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do Le Club Accorhotels

Rezerwuj na dłużej w jednej z naszych 750 lokalizacji! Wybierz pobyt obejmujący co najmniej 3 noclegi i skorzystaj z 30% zniżki w ponad 1 600 hotelach na całym świecie.

Oferta obowiązuje w większości naszych marek: ibis budget, ibis hotels, ibis Styles, Thalassa, Mercure, Grand Mercure, Novotel, Novotel Suites, Pullman, The Sebel, MGallery by Sofitel, Sofitel.POLECAMY

✓ Zaoszczędź nawet 30%
✓ Skorzystaj z dodatkowych 10% zniżki dzięki karcie Le Club AccorHotels* Dołącz teraz! 
✓ Rezerwuj pobyt ze śniadaniem lub bez*
✓ Do wyboru prawie 1 600 hoteli na całym świecie

Ogólne warunki sprzedaży

Marka hotelu

Ibis
Ibis styles
Thalassa
Mercure
Grand Mercure
Novotel
Suite Novotel
Pullman
Sebel
MGallery
Sofitel

Najpiękniejsze miejsca w Polsce - rezerwuj na dłużej!

Kraków
Polska

Kraków

Kraków to magiczne miasto, w którym za dawnych czasów chadzali królowie, kwitła kultura i swoje dzieła tworzyli znani artyści. Wciąż możemy poczuć ten niepowtarzalny klimat Krakowa spacerując Droga Królewską biegnącą od Barbakanu, aż na sam Wawel.

159.00 PLN 159.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Trójmiasto
Polska

Trójmiasto

Relaks w uroczym Sopocie, zwiedzanie modernistycznej Gdyni czy atrakcje kulturalne Gdańska? Każdy powód jest dobry, aby zaplanować wyjazd do Trójmiasta!

262.00 PLN 262.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Wrocław
Polska

Wrocław

Wrocław to jedno z najciekawszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Głównym symbolem miasta są wrocławskie krasnale, które można znaleźć dosłownie wszędzie! Warto zwrócić uwagę na mosty we Wrocławiu, których jest około 100-300 w całym mieście.

119.00 PLN 119.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Warszawa
Polska

Warszawa

Dynamicznie się rozwija, dumnie prezentuje swoją nowoczesność, perfekcyjnie łączy ją z historią i z szacunkiem pielęgnuje tradycję.

139.00 PLN 139.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Hotele w Łodzi
Polska

Łódź

Łódź rozkwita! Zaplanuj weekend w Łodzi, trzecim, pod względem ilości mieszkańców, miastem Polski. Poznaj fabryczną przeszłość wielokulturowego miasta, a także nowe inwestycje i atrakcje, które zmieniają oblicze Łodzi.

52.96 EUR 52.96 EUR *

Od
Sprawdź dostępność
Poznan, Polska
Polska

Poznań

Spędź ciepłe noce na zwiedzaniu i odkrywaniu nocnego życia tego wspaniałego miasta!

134.00 PLN 134.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj

Ogólne warunki sprzedaży

Klienci, którzy rezerwują ofertę „Pobyt obejmujący co najmniej 3 noclegi”, oświadczają, że przeczytali i zaakceptowali poniższe warunki:

Oferta obowiązuje dla pobytów o różnej długości, w zależności od wybranego hotelu. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w danym hotelu.

Oferta umożliwia uczestnikom programu Le Club AccorHotels zdobywanie punktów w hotelach uczestniczących w programie.

Płatność musi zostać uregulowana kartą kredytową/debetową w chwili dokonywania rezerwacji. Całkowita kwota pobytu zostanie pobrana z karty w chwili rezerwacji. Rezerwacja dokonana w ramach oferty nie może zostać zmodyfikowana, anulowana ani wymieniona, nie może również być łączona z innymi zniżkami lub ofertami specjalnymi.

Oferta obowiązuje w hotelach Grupy AccorHotels uczestniczących w programie pod warunkiem dostępności pokoi wyznaczonych do udziału w ofercie. Śniadanie może być wliczone w cenę w niektórych hotelach. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w danym hotelu.