Rodzinna podróż

Zniżka w wysokości 50% na drugi pokój i bardzo atrakcyjna cena śniadania

Drugi pokój za 50%

Rodzinna podróż

Zniżka w wysokości 50% na drugi pokój i bardzo atrakcyjna cena śniadania
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do Le Club Accorhotels

Ciesz się przyjemnością wspólnej podróży i odkrywania świata wraz z rodziną!**

Dzieci mogą bezpłatnie przebywać w Twoim pokoju.*

Potrzebujesz więcej miejsca? Skorzystaj ze zniżki w wysokości 50% na drugi pokój*

Do tego oferujemy Ci atrakcyjną cenę śniadania dla dzieci!

Oferta jest dostępna w ponad 2 000 hotelach i w większości naszych marek, w tym:  ibis budget, ibis, ibis Styles, Mercure, Grand Mercure, Novotel, Novotel Suites, The Sebel, Pullman, MGallery, Sofitel, So Sofitel, Sofitel Legend.
To doskonała szansa, aby odkrywać nowe miejsca wspólnie z rodziną!

* Zasady dotyczące dzieci mogą się różnić w zależności od hotelu - podczas dokonywania rezerwacji sprawdź warunki sprzedaży obowiązujące w danym hotelu.
** W zależności od uczestnictwa hotelu w promocji. Aby uzyskać więcej informacji należy skontaktować się bezpośrednio z hotelem.  

POLECAMY

- Bezpłatny pobyt dzieci w pokoju rodziców*
- Zniżka w wysokości 50% na drugi pokój
- Atrakcyjna cena śniadania dla dzieci

Ogólne warunki sprzedaży

Marka hotelu

Ibis Budget
Ibis
Ibis styles
Mercure
Novotel
Suite Novotel
Sebel
Pullman
MGallery
Sofitel

Nasz wybór

Trójmiasto
Polska

Trójmiasto

Relaks w uroczym Sopocie, zwiedzanie modernistycznej Gdyni czy atrakcje kulturalne Gdańska? Każdy powód jest dobry, aby zaplanować wyjazd do Trójmiasta!

272.00 PLN 272.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Kraków
Polska

Kraków

Kraków to magiczne miasto, w którym za dawnych czasów chadzali królowie, kwitła kultura i swoje dzieła tworzyli znani artyści. Wciąż możemy poczuć ten niepowtarzalny klimat Krakowa spacerując Droga Królewską biegnącą od Barbakanu, aż na sam Wawel.

159.00 PLN 159.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Wroclaw, Polska
Polska

Wrocław

Spędź niezapomniany weekend w mieście nazywanym Wenecją Północy!

119.00 PLN 119.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Polska

Poznań

Odwiedź niesamowity Poznań - otwarte, dynamiczne miasto pełne niezwykłych miejsc i atrakcji. Skosztuj słynnych rogali Świętomarcińskich!

31.03 EUR 31.03 EUR *

Od
Sprawdź dostępność
Czechy

Praga

Stolica naszych południowych sąsiadów jest przepiękna o każdej porze roku. Sprawdź jak wiele do zaoferowania ma Praga!

246.49 PLN 246.49 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Bukareszt
Rumunia

Bukareszt

Skosztuj rumuńskiej kuchni, która uchodzi za najbardziej zróżnicowana spośród wszystkich krajów bałkańskich.

142.46 PLN 142.46 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj

Ogólne warunki sprzedaży

(*) Najniższe dostępne ceny. Oferta jest uzależniona od podanych warunków, dostępności hotelu i dostępności oferty w hotelu. Informację o cenie znajdziesz w warunkach sprzedaży. W zależności od kraju ceny mogą nie obejmować podatków, obejmować wszystkie podatki (VAT i podatek turystyczny) lub wyłącznie podatek VAT. Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub podatek turystyczny) zostaną podane na kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana jedynie w chwili rezerwacji.

Wszystkie rezerwacje muszą być zagwarantowane ważną kartą kredytową pierwszego dnia pobytu. 

W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować do 6 pokoi.

Rezerwacja może być zmieniona lub anulowana do godziny 18.00 w dniu zameldowania. Po tym czasie naliczona zostanie opłata za pierwszy nocleg. Nie trzeba dokonywać żadnej  przedpłaty. W niektórych krajach mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia.

Oferta zapewnia zakwaterowanie dzieci w pokoju rodziców i korzyści związane ze śniadaniem dla dzieci spożywających posiłek z rodziną. Korzyści mogą się różnić w zależności od zasad danej marki dotyczących dzieci. Zasady dotyczące dzieci mogą się różnić w zależności od hotelu - podczas dokonywania rezerwacji sprawdź warunki sprzedaży obowiązujące w danym hotelu.
50% zniżki na drugi pokój jest obliczane na podstawie średniej ceny noclegu, czyli ceny elastycznej za pokój zajmowany przez 1 osobę (ta sama zasada w przypadku 2 osób).

Termin ważności oferty podany jest wg czasu środkowoeuropejskiego.