Rixos The Palm Dubai

Kış tatillerinizi ikonik Palm Jumeirah’ın palmiyeleri arasında gizlenmiş lüks bir çoklu konsept resortunda geçirmek için rezervasyon yapın.

-%15 ARTI KAHVALTI

&

Rixos Premium Dubai

Kış tatillerinizi Dubai’nin Jumeirah Beach Residence kompleksinin kalbinde yer alan en yeni modern ve lüks şehir otelinde rezerve edin.

-%15 ARTI KAHVALTI

Tüm tekliflerimizi mobil uygulamamızda bulabilirsiniz

App StoreGoogle Play

Bu teklifi arkadaşlarınız ile paylaşın

Satış koşulları :
Bu kampanyalardan biri için rezervasyon yapan müşteri aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır:
Bu kampanya:
- 22 Kasım 2017’den sonra yapılan;
- ön ödemesi www.AccorHotels.com wed sitesi üzerinden gerçekleştirilen rezervasyonlar için;
- ve 26 Aralık 2017-3 Ocak 2018 (dâhil) tarihleri hariç olmak üzere, 22 Kasım 2017’den 2018’in sonuna kadar yapılan konaklamalar için geçerlidir.

- Ödeme rezervasyon sırasında çevrimiçi olarak ve kredi kartıyla yapılmak zorundadır.
- Rezervasyon yapıldıktan sonra değişiklikler, iptaller, değiştirmeler veya iadeler kabul edilmeyecektir. Bu kampanya başka indirimler veya promosyonlarla birlikte kullanılamaz.
- İlan edilen fiyatlar gecelik ve tek veya çift kişilik odalar içindir. Döviz kurları sadece bilgi amacıyla verilmiştir ve bağlayıcı değildir. Döviz kuru rezervasyon sırasına teyit edilmemektedir (eğer ödeme otelde kullanılanın dışında bir para birimiyle yapılıyorsa, dönüştürme ücreti tahsil edilebilir).
- Kampanya oda uygunluğuna bağlıdır ve katılımcı oteller tarafından belirlenen belirli indirim uygulanmayan tarihleri kapsamamaktadır.