Sadece Moskova değil

Büyüklüğü ve güzellikleri ile bilinen Rusya maceranızı sadece Moscova ile kısıtlamayın. Bu yaz Sochi'de denizi, Krasnoyarsk'da dağları, Arkhangelsk'da beyaz geceleri ve Kaliningrad'de dans eden ormanı görmeye gelin. Ekstra puanlarla ödüllendirileceksiniz: 2 geceye kadar olan konaklamalarınız için 2 kat Ödül puanı kazanın. 3 gece veya daha fazla konaklayın, 3 kat Ödül puanı kazanın!

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 22.07.2019 bitiş tarihi 30.09.2019

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 15.07.2019 bitiş tarihi 31.08.2019

Merhaba

We are currently experiencing technical difficulties with our website. Our team is hard at work trying to put things right as quickly as possible.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

This offer is for Le Club AccorHotels members only. To take advantage of the offer, please log onto your account or join our free loyalty programme.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

Katılımcı marka

  • So Sofitel
  • Novotel
  • Adagio
  • Mercure
  • Ibis Hôtel
  • Swissôtel
  • Pullman
Satış koşulları
* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Müşteri hizmetleri
Mobil Uygulamalar

Uygulamalarımızı indirin, Le Club Accorhotels programıyla bağlantıda kalın.


Bizi takip edin
Kapat

Satış koşulları

Genel Hüküm ve Koşullar
1. Bu kampanyada Le Club AccorHotels genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için Le Club AccorHotels üyesi olmanız gerekmektedir.
2. Bu teklif LeClub AccorHotels üyelerinin Le Club AccorHotels Sadakat Programı'nın Rusya'daki katılımcı otellerinde, üyelik statüsüne bakılmaksızın 2 geceye kadar olan konaklamalarında 2 kat; 3 gece ve üstü konaklamalarında 3 kat puan kazanmasını sağlar. Aşağıdaki oteller hariçtir. 
1349 Novotel Moscow Sheremetyevo
3328 Novotel Moscow Center
6227 ibis Moscow Dynamo
7140 ibis Moscow Paveletskaya
7149 Novotel Moscow City
7454 Mercure Arbat Moscow
8221 ibis Moscow Bakhrushina
8222 Adagio Moscow Paveletskaya
8223 Mercure Moscow Paveletskaya
8224 ibis Moscow Kievskaya
8225 Novotel Moscow Kievskaya
8226 Adagio Moscow Kievskaya
8471 Mercure Moscow Baumanskaya
8981 ibis Oktyabrskoye Pole
A0S5 ibis Domodedovo Moscow Airport.
3.Bu kampanya Le Club AccorHotels üyelerine - statülerine bakılmaksızın - Le Club AccorHotels sadakat programına katılan bir otelde yapacakları bir konaklama için ödül puan kazanma hakkı sağlamaktadır. Bu ödül puanları Le Club AccorHotels genel kullanım koşullarında belirtilen, Le Club AccorHotels üyesinin her uygun konaklamasında kazandığı genel statü puanlarına ek olarak sunulur. 
Bu promosyon Le Club AccorHotels bağımsız olan otellerde geçerli değildir.
4. Bu kampanya 22/07/2019 ve 31/09/2019 tarihleri arasında katılımcı otellerimizden birinde gerçekleştirilen üye konaklamalarında  15/07/2019 ve  31/08/2019 tarihleri arasında