1. Ana Sayfa
  2. Tekliflerimiz
  3. Daha fazla Rewards puanı kazanın
  4. BİR SONRAKİ DURAĞINIZ: SÜPER YAZ BONUSU!

BİR SONRAKİ DURAĞINIZ: SÜPER YAZ BONUSU!

Herkes bir yerlere seyahat ediyor, bu yaz seyahat zamanı tam hızında devam ediyor! Siz seyahatlerinize şimdi mi başlıyorsunuz? Bir sonraki durağınızı planlayın! Ya da yola mı çıktınız? O zaman bir mola verin! 
Bir sonraki molanızı 300 Ödül puanı ile ödüllendiriyoruz! Rezervasyonunuzu 2.9.2019 tarihinden 15.11.2019'a kadar günlük esnek fiyatlarımızla Almanya, Avusturya ve İsviçre'deki katılımcı otellerimizden birinde yapın. 
Rezervasyonunuzu şimdi yapın ve bonus puanlar kazanın!

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 15.08.2019 bitiş tarihi 15.11.2019

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 25.07.2019 bitiş tarihi 02.09.2019

Merhaba

We are currently experiencing technical difficulties with our website. Our team is hard at work trying to put things right as quickly as possible.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

This offer is for Le Club AccorHotels members only. To take advantage of the offer, please log onto your account or join our free loyalty programme.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

Satış koşulları
* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Müşteri hizmetleri
Mobil Uygulamalar

Uygulamalarımızı indirin, Le Club Accorhotels programıyla bağlantıda kalın.


Bizi takip edin
Kapat

Satış koşulları

Genel Hüküm ve Koşullar
1. "Superbonus Austria, Germany, Switzerland" kampanyası için Le Club AccorHotels genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için Le Club AccorHotels üyesi olmanız gerekmektedir.
2. Bu teklif LeClub AccorHotels üyelerinin Le Club AccorHotels Sadakat Programı'nın katılımcı otellerinde, üyelik statüsüne bakılmaksızın 300 bonus puan kazanmasını sağlar. 
Bu kampanya Le Club AccorHotels üyelerine - statülerine bakılmaksızın - Le Club AccorHotels sadakat programına katılan bir otelde yapacakları bir konaklama için ödül puan kazanma hakkı sağlamaktadır. Bu ödül puanları Le Club AccorHotels genel kullanım koşullarında belirtilen, Le Club AccorHotels üyesinin her uygun konaklamasında kazandığı genel statü puanlarına ek olarak sunulur. 
Bu promosyon Le Club AccorHotels bağımsız olan otellerde geçerli değildir.
3. Bu teklif kampanya boyunca her üye için yalnız bir sefer kullanılabilir. Konaklama günlük esnek fiyatlar üzerinden ibis, ibis Styles, Mercure, Novotel, Novotel Suites, Pullman, MGallery, Sofitel, SO /, Swissotel ve Fairmont'da geçerlidir. Bu fiyat müsait değilse üye bu tekliften yararlanamaz.  
4. Bu kampanya 15/08/2019 ve 15/11/2019 tarihleri arasında katılımcı otellerimizden birinde gerçekleştirilen üye konaklamalarında  25/07/2019 ve  02/09/2019 tarihleri arasında Paris (CET) saatine göre 23:59'a kadar gerçekleştirilmiş olan rezervasyonlarda Almanya, Avusturya ve İsviçre'de geçerlidir.
5. Konaklamanın en az [1] gece olması gerekmektedir. 
6. Aynı otelde peş peşe (aynı gün check-out ve check-in) yapılan konaklamalar tekil bir konaklama sayılacaktır. Bu tekil konaklama bu kampanya için bir kez kullanılacaktır.
7. Bu kampanyada bir konaklama bir Le Club AccorHotels üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır.
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan AccorHotels üzerinden (resmi AccorHotels web siteleri, AccorHotels mobil uygulamaları, AccorHotels Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri AccorHotels rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Rezervasyonunuzu yaparken Le Club AccorHotels sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
10. Le Club AccorHotels Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır.
11. Bu kampanya mevcut başka bir promosyon kampanyası veya avantajla birlikte kullanılamaz ve grup konaklamaları için geçerli değildir.
Konaklama birden çok kampanyanın hüküm ve koşullarına uygunsa, sadece en avantajlı (yani en yüksek ödül puanları kazanmanıza olanak veren) kampanyayla ilişkili ödül puanlar hesabınıza yansıtılacaktır.
12. Ödemesi kısmen veya tümüyle Le Club AccorHotels ödül puanları ile yapılan rezervasyonlar bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
13. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
14. Bu kampanyayla ilgili olarak AccorHotels çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen 010959 referansını belirtin.