Kampanya sadece Le Club AccorHotels üyelerine özeldir    

Dünyanın en nefes kesen destinasyonlarından bazılarını keşfederken kendinizi ekstra özel bir konaklamayla şımartın.    
Gerçek anlamda unutulmaz bir deneyimi garanti eden, bir dünya dolusu özel avantaj sizi bekliyor.   

Özel kampanyamızdan faydalanın ve 7.500'e kadar Ödül puanı kazanın. Yapmanız gereken tek şey rezervasyonunuzu 28 Şubat 2019’a kadar yapmak ve 15 Şubat 2019 ile 11 haziran 2019 tarihleri arasında otellerimizden birinde konaklamaktır.   

İlk konaklamanız (minimum 2 gece) = 500 Ödül puanı   
İkinci konaklamanız (minimum 2 gece) = 2.500 Ödül puanı  
Üçüncü konaklamanız (minimum 2 gece) = 3.000 Ödül puanı   

Ayrıca 12 Şubat'tan önce rezerve edilen her konaklama için sizi 500 ekstra puanla ödüllendireceğiz.    

Ödül puanı bakiyenizi artırmak için bundan daha iyi bir zaman yok!    

Feel Welcome

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 15.02.2019 bitiş tarihi 11.06.2019

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 05.02.2019 bitiş tarihi 28.02.2019

Merhaba

We are currently experiencing technical difficulties with our website. Our team is hard at work trying to put things right as quickly as possible.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

This offer is for Le Club AccorHotels members only. To take advantage of the offer, please log onto your account or join our free loyalty programme.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

Satış koşulları
* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Müşteri hizmetleri
Mobil Uygulamalar

Uygulamalarımızı indirin, Le Club Accorhotels programıyla bağlantıda kalın.


Bizi takip edin
Kapat

Satış koşulları

1. Bu kampanya Le Club AccorHotels programının genel Hüküm ve Koşullarına tabidir. 
2. Bu kampanyadan yararlanmak için Le Club AccorHotels sadakat programı üyelerinin yukarıdaki “ OTURUM AÇ” düğmesine tıklayarak kampanya için (05/02/2019 ve 28/02/2019 tarihleri arasında) kayıt yaptırması ve sonra talimatları izlemesi gerekmektedir.
3. Bu kampanya üye başına geçerlilik süresi boyunca gerçekleştirilen her biri en az 2 gecelik 3 konaklama için geçerlidir.  Konaklamaların 05/02/2019 - 28/02/2019 tarihleri arasında rezerve edilmesi ve 15/02/2019 - 11/06/2019 tarihleri arasında Le Club AccorHotels katılımcısı olan bir otelde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kampanya Le Club AccorHotels üyelerine maksimum 6.000 Ödül puanı kazanma olanağı vermektedir: İlk konaklamadan sonra 500 Ödül puanı, ikinci konaklamadan sonra 2.500 Ödül puanı ve üçüncü konaklamadan sonra 3.000 Ödül puanı kazanılacaktır. Le Club AccorHotels üyeleri 12 Şubat 2019'dan önce rezervasyon yaptırıp 11 Haziran 2019'dan önce konaklama yaptıklarında ekstra 500 bonus puan kazanabilir. Bu Ödül puanları, üyenin normalde Le Club AccorHotels programının Genel Hüküm ve Koşullarına uygun olarak rezervasyonunu yaptığı bir uygun konaklama için kazandığı Ödül ve Statü puanlarına ek olarak verilecektir. Bu kampanya Le Club AccorHotels partner otellerinde rezerve edilen konaklamalar için geçerli değildir. Aynı otelde gerçekleştirilen üst üste konaklamalar bu kampanya için geçerli değildir.
4. Ödemeleri kısmen veya tümüyle Ödül puanları veya bir veya daha fazla Le Club AccorHotels Ödül hediye çeki ile yapılmış konaklamalar bu kampanyalardan yararlanmaya uygun olmayacaktır ve puan kazanmak için çok sayıda konaklama gerektiren kampanyalar için sayılmayacaktır. 
5. Bu Ödül puanı bonusu Classic statüsündeki bir üyenin kazandığı (statü hızlandırma puanları hariç) Ödül puanı sayısı baz alınarak hesaplanmaktadır. 
6. Bu kampanya, statülerine bakılmaksızın, tüm Le Club AccorHotels ve Accor Plus sadakat programı üyelerinin dünyanın herhangi bir yerinde bulunan ve Le Club AccorHotels katılımcısı olan bir otelde konaklamak suretiyle 6.000’e kadar Ödül puanı kazanmalarına olanak tanımaktadır. Bu kampanya Le Club AccorHotels partner otellerinde rezerve edilen konaklamalar için geçerli değildir. 
7. 2.000 Ödül puanı 40 €'ya eşittir. Ödül puanları avroya dönüştürülür; yerel para biriminde belirtilen tutarlar yasal açıdan bağlayıcı değildir ve değişebilir. Puanların hesaba yansıtılması sırasında, Avro bölgesi dışında yerel para birimiyle yapılan ödemeler kazanılan Puanlar skalasına göre hesaplama yapılmadan önce avroya dönüştürülecektir. Otel tarafından check-out sırasında uygulanan döviz kuru oranları "Multidevises" (bir Reuters Bank parasal ve finansal bilgi veri tabanı) veri tabanından alınmaktadır. 
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan AccorHotels üzerinden (resmi AccorHotels web siteleri, AccorHotels mobil uygulamaları, AccorHotels Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri AccorHotels rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Üyenin rezervasyonu yaparken Le Club AccorHotels üyelik kartı numarasını sağlaması ve otelde check-in yaparken kartını resepsiyona göstermesi gerekmektedir. 
10. Le Club AccorHotels Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır. 
11. Bu kampanyada bir konaklama bir Le Club AccorHotels üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır.
12. Bu kampanya mevcut başka bir kampanya veya promosyon avantajlarıyla birlikte kullanılamaz ve gruplar için geçerli değildir. Konaklamanız birden çok kampanyanın Hüküm ve Koşullarına uygunsa, sadece en avantajlı (yani Üyeye en yüksek puanları kazanmaya olanak veren) kampanyayla ilişkili Ödül puanları hesabınıza yansıtılacaktır.
13. Bu kampanya koşullara ve uygun oda bulunmasına bağlıdır. Satış Hüküm ve Koşulları her otele ait genel oda rezervasyonu fiyatları için geçerlidir.
14.  Çağrı Merkezi veya AccorHotels Müşteri Hizmetleri ekibi ile iletişime geçerken, lütfen şu referansı belirtin: “Daha çok konaklayın, daha fazla puan kazanın”.