Zyskaj 4 razy więcej punktów Rewards w trakcie swoich pobytów

POSZERZ SWOJE HORYZONTY

Co miesiąc odkrywaj listę nowych hoteli uczestniczących w programie i zdobywaj jeszcze więcej punktów Rewards za każdy pobyt w tych hotelach.

Skorzystaj z tej oferty, to proste!
1. Zaloguj się jako członek programu Le Club AccorHotels.  
Nie jesteś jeszcze członkiem programu? Dołącz
2. Kliknij „Zapisz się”.
3. Do 21/10/2019 r. zarezerwuj noclegi 
4. Zatrzymaj się w hotelu do 08/12/2019 r.
5. Zdobądź tysiące punktów Rewards

Wszystkie punkty Rewards zdobyte podczas pobytów w naszych hotelach umożliwiają zdobywanie nagród. Wykorzystaj wszystkie przywileje: niezwykłe przeżycia zarezerwowane dla uczestników programu, korzyści w firmach partnerskich...

Jako członek programu Le Club AccorHotels zawsze zyskujesz!                                    

Feel Welcome

Zespół Le Club AccorHotels

Okres pobytu 09.09.19 - 08.12.19

Rezerwacja oferty w okresie od 09.09.19 do 21.10.19

Dzień dobry

We are currently experiencing technical difficulties with our website. Our team is hard at work trying to put things right as quickly as possible.

Gratulujemy Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty!

Zapisz się, aby skorzystać z tej oferty Zapisz się

Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty. Zobacz nasz wybór ofert

Podaj swoją destynację

 

Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków programu Le Club AccorHotels - aby z niej skorzystać, musisz się zalogować lub zapisać się do programu.

Zaloguj się

lub

Zapisz się

Ogólne warunki sprzedaży
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Określ swoją podróż

 

 

Pokoje

Dział Obsługi Klienta
Aplikacje mobilne

Pobierz nasze aplikacje i zyskaj stały dostęp do programu
Le Club Accorhotels.


Śledź nas
Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

1. W odniesieniu do oferty "Nowe hotele w programie x4" obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu Le Club AccorHotels.
2. Aby skorzystać z tej oferty, członek programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi obowiązkowo zapisać się do udziału w ofercie (w okresie od 09/09/2019  do 21/10/2019 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1)), klikając powyższy przycisk „Zapisz się”, a następnie postępując zgodnie z instrukcjami. Niniejsza oferta premiowa jest dostępna wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych po rejestracji przeprowadzonej za pomocą przycisku logowania.
3. Oferta umożliwia uczestnikom programu Le Club AccorHotels – niezależnie od ich statusu – uzyskanie 4 razy więcej punktów Rewards za pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels.
Liczba punktów uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany w hotelu jest określana na podstawie ogólnych warunków programu Le Club AccorHotels oraz statusu Classic.
Po zakończeniu pobytu punkty zostaną naliczone w dwóch etapach:
1/ naliczenie punktów w ilości, którą uczestnik programu Le Club AccorHotels uzyskałby, gdyby nie korzystał z oferty;
2/ naliczenie dodatkowych punktów Rewards przyznawanych w ramach oferty, odpowiadających różnicy punktów Rewards pozostałych do naliczenia w odniesieniu do liczby punktów, którą uczestnik programu Le Club AccorHotels już otrzymał, aby uzyskać ostatecznie całkowitą liczbę punktów Rewards uzyskiwaną po przemnożeniu przez 4.
Przykładowo, uczestnik programu Le Club AccorHotels, który uzyskuje 250 punktów Status i 250 punktów Rewards za pobyt kwalifikowany otrzyma dodatkowo:
250 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X2
500 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X3
750 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X4
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 1 raz przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i wykorzystany po rejestracji w ofercie umożliwia uzyskanie punktów Rewards zgodnie z warunkami oferty.
4. Oferta obowiązuje w odniesieniu do pobytów uczestników programu w okresie od 09/09/2019  do 08/12/2019 w jednym z hoteli uczestniczących w programie (Aparthotel Adagio Casablanca City Center, ibis Styles Bangkok Ratchada, ibis Styles Jakarta Simatupang, Raffles Singapore (Re-opening August 2019), Sofitel Beijing Central, Mercure Shanghai Hongqiao Airport Qixin, ibis Styles Bekasi Jatibening (Opening September 2019), Novotel Qingdao New Hope, Fairmont Singapore, Pullman Changbaishan Resort, Mercure Kaifeng North, Mercure Jakarta Batavia, ibis Styles Almere (Opening September 2019), The Bedford Centre Hotel By AccorHotels, Rixos Premium Seagate, Mercure Istanbul Bakirkoy, Rixos Sharm El Sheikh, Rixos Alamein, ibis Styles Istanbul Atasehir, Mercure Istanbul Sirkeci, Novotel Metz Amnéville, ibis Styles Athens Routes (Opening August 2019), Novotel Deauville Plage (Opening August 2019), Hôtel Mercure Figeac Viguier du Roy (Opening July 2019), Mercure Sibiu Airport (Opening June 2019), Le Domaine des Vanneaux Golf & Spa - MGallery (Opening July 2019), ibis Palmas, The Telford Centre Hotel By AccorHotels), zarezerwowanych w terminie od 09/09/2019  do 21/10//2019 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1). 
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie "Nowe hotele w programie x4" tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu Le Club AccorHotels, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt. Uwzględniana jest pierwsza data wyjazdu, po której obliczana jest liczba punktów Rewards i Status. Inaczej mówiąc, uczestnik programu Le Club AccorHotels uzyska punkty i noclegi kwalifikowane za pokój, który zostanie zwolniony jako pierwszy.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych AccorHotels (strony internetowe AccorHotels, aplikacje mobilne AccorHotels, centrala rezerwacyjna AccorHotels, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną AccorHotels. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania. 
10. Punkty Rewards Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
11. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
12. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta AccorHotels prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 006126.