Ana Sayfa >Tekliflerimiz ve kazançlı fırsatlar > OTELLERİMİZ KAT KAT PUANLAR İLE AÇILIYOR!

OTELLERİMİZ KAT KAT PUANLAR İLE AÇILIYOR!

Yeni açılan otellerimizde tam 4 kat daha fazla puan kazanabileceğinizi, biliyormusunuz?

4 KAT PUAN

OTELLERİMİZ KAT KAT PUANLAR İLE AÇILIYOR!

Yeni açılan otellerimizde tam 4 kat daha fazla puan kazanabileceğinizi, biliyormusunuz?
Konaklamalarınızla 4 kat fazla ödül puanı kazanın*
 

Seyahatinizi belirleyin

  night(s)

Ara

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 17.06.2019 bitiş tarihi 29.07.2019

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 17.06.2019 bitiş tarihi 15.09.2019

Her ay programın en yeni oteller listesini keşfedin ve katılımcı bir otelde yapacağınız her konaklamada ödül puan bakiyenizi artırın.

Bu kampanyadan yararlanmak çok kolay!
1. Bir Le Club Accorhotels üyesi olarak oturum açmanız yeterli
Henüz üye değil misiniz? Şimdi katılın!
2. "Kayıt olun" öğesine tıklayın 
3. Rezervasyonunuzu 29/07/2019'ya kadar yapın.
4. 15/09/2019 tarihinden önce otellerimizden birinde konaklayın
5. ödül puan kazanın!
Katılımcı otellerimizde konakladığınızda kazandığınız bütün puanlar ödüllere erişmenizi sağlar: üyelerimize özel tasarlanmış benzersiz deneyimler, partnerlerimizin avantajları...

Le Club AccorHotels sadakatiniz size çok şey kazandıracak!                                    

Feel Welcome

Le Club AccorHotels ekibiniz

Satış koşulları

* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Satış koşulları

1. "Yeni katılan Oteller x4" kampanyasında Le Club AccorHotels genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için Le Club AccorHotels üyesi olmanız gerekmektedir.
2. Bu kampanyadan yararlanmak için Le Club AccorHotels sadakat programı üyelerinin yukarıdaki “Kayıt olun” düğmesine tıklayarak kampanya için (17/06/2019  - 29/07/2019 Orta Avrupa Saati 23:59 arasında) kayıt yaptırması ve sonra talimatları izlemesi gerekmektedir.
3. Bu kampanya Le Club AccorHotels üyelerine - statülerine bakılmaksızın - Le Club AccorHotels sadakat programına katılan bir otelde yapacakları bir konaklama için kazanılacak 4 katı ödül puan kazanma hakkı sağlamaktadır. Bu ödül puanları Le Club AccorHotels genel kullanım koşullarında belirtilen, Le Club AccorHotels üyesinin her uygun konaklamasında kazandığı genel statü puanlarına ek olarak sunulur. 
Bu promosyon Le Club AccorHotels bağımsız olan otellerde geçerli değildir.
Bu kampanyaya ait ödül puan sayısı Classic statüye sahip bir üyenin kazandığı puanlar baz alınarak hesaplanmıştır.
4. Bu kampanya üyenin 17/06/2019  - 15/09/2019 tarihleri arasında (ibis Styles Curitiba Aeroporto (Opening May 2019); Novotel Miami Brickell; Mercure Panjin; Mercure Xi'an Downtown; Novotel Suzhou Taihu Santeh; Grand Mercure Guangzhou Zhujiang New Town; Novotel Hyderabad Convention Centre; Pullman Ciawi Vimala Hills; Raffles Maldives Meradhoo Resort; Novotel Chiang Mai Nimman Journeyhub; Mercure Minsk Old Town; ibis Tallinn Center (Opening June 2019); MGallery Le Conquet; Mercure Ajaccio; Novotel Annecy Centre Atria; Mercure Reims Expo; Mercure Paris Orly Tech Airport; Adagio Paris Montmartre; Adagio Access Montpellier Centre; Adagio Access Saclay; 25hours Hotel Terminus Nord; ibis Styles Berlin Treptow; Adagio Bremen City Center; Mercure Hotel Neuperlach Süd; MERCURE ST HELENS; Ibis Tijuana; ibis Torreon; Ibis Bercy Village) sınırları içindeki bir katılımcı otelde gerçekleştirilen ve rezervasyonu 17/06/2019  - 17/06/2019 saat Orta Avrupa Saati 23:59 tarihleri arasında yapılmış konaklamalar için geçerlidir.
5. Konaklamanın en az 1 gece olması gerekmektedir.
6. Aynı otelde peş peşe (aynı gün check-out ve check-in) yapılan konaklamalar tekil bir konaklama sayılacaktır. Bu tekil konaklama "Yeni katılan Oteller x4" kampanyası için bir kez kullanılacaktır.
7. Bu kampanyada bir konaklama bir Le Club AccorHotels üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır.
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan AccorHotels üzerinden (resmi AccorHotels web siteleri, AccorHotels mobil uygulamaları, AccorHotels Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri AccorHotels rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Rezervasyonunuzu yaparken Le Club AccorHotels sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
10. Le Club AccorHotels Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır.
11. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
12. Bu kampanyayla ilgili olarak AccorHotels çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen 006126 referansını belirtin.