1. Ana Sayfa
  2. Tekliflerimiz
  3. Daha fazla Rewards puanı kazanın
  4. OTELLERİMİZ KAT KAT PUANLAR İLE AÇILIYOR!

Konaklamalarınızla 4 kat fazla ödül puanı kazanın

OTELLERİMİZ KAT KAT PUANLAR İLE AÇILIYOR!

Her ay programın en yeni oteller listesini keşfedin ve katılımcı bir otelde yapacağınız her konaklamada ödül puan bakiyenizi artırın.

Bu kampanyadan yararlanmak çok kolay!
1. Bir Le Club Accorhotels üyesi olarak oturum açmanız yeterli
Henüz üye değil misiniz? Şimdi katılın!
2. "Kayıt olun" öğesine tıklayın 
3. Rezervasyonunuzu 21/10/2019'ya kadar yapın.
4. 08/12/2019 tarihinden önce otellerimizden birinde konaklayın
5. ödül puan kazanın!
Katılımcı otellerimizde konakladığınızda kazandığınız bütün puanlar ödüllere erişmenizi sağlar: üyelerimize özel tasarlanmış benzersiz deneyimler, partnerlerimizin avantajları...

Le Club AccorHotels sadakatiniz size çok şey kazandıracak!                                    

Feel Welcome

Le Club AccorHotels ekibiniz

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 09.09.2019 bitiş tarihi 08.12.2019

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 09.09.2019 bitiş tarihi 21.10.2019

Merhaba

We are currently experiencing technical difficulties with our website. Our team is hard at work trying to put things right as quickly as possible.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

This offer is for Le Club AccorHotels members only. To take advantage of the offer, please log onto your account or join our free loyalty programme.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

Satış koşulları
* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Müşteri hizmetleri
Mobil Uygulamalar

Uygulamalarımızı indirin, Le Club Accorhotels programıyla bağlantıda kalın.


Bizi takip edin
Kapat

Satış koşulları

1. "Yeni katılan Oteller x4" kampanyasında Le Club AccorHotels genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için Le Club AccorHotels üyesi olmanız gerekmektedir.
2. Bu kampanyadan yararlanmak için Le Club AccorHotels sadakat programı üyelerinin yukarıdaki “Kayıt olun” düğmesine tıklayarak kampanya için (09/12/2019  - 21/10/2019 Orta Avrupa Saati 23:59 arasında) kayıt yaptırması ve sonra talimatları izlemesi gerekmektedir. Sadece oturum açma düğmesi aracılığıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş bulunan rezervasyonlar bu bonus kampanyası için uygundur.
3. Bu kampanya üyelik statüleri ne olursa olsun Le Club AccorHotels üyelerinin Le Club AccorHotels Sadakat programına katılmış bulunan herhangi bir otelde konaklama yaptıklarında 4 kat daha fazla Ödül puanı kazanmalarına olanak tanımaktadır.
Puanlar Le Club AccorHotels Genel Kullanım Koşulları'na uygun olarak ve Classic statüye dayalı olarak, uygun bir konaklamadan sonra otel tarafından üyeye yansıtılan puanların değerine bağlı olarak kazanılır.
Konaklamanın tamamlanmasından sonra puanlar üyenin hesabına iki ayrı işlemde yansıtılacaktır:
1/ İlk işlemde üyenin hesabına Le Club AccorHotels üyesine bu kampanyaya abone olmamış olması durumunda yansıtılmış olabilecek puan değerine uygun puanlar yansıtılır; 
2/ Kampanyaya abone olunarak kazanılan Ödül puanları üyenin hesabına ikinci işlemde yansıtılır ve bu puanlar iki puan yansıtma işleminde Le Club AccorHotels üyesine yansıtılmış olması gereken toplam 4 kat Ödül puanının ilgili miktarına eşit olur
Örneğin, uygun bir konaklama için 250 Statü puanı ve 250 Ödül puanı kazanmış bulunan bir Le Club AccorHotels üyesi:
X2 puan kampanyası için ek 250 Ödül puanı kazanır
X3 puan kampanyası için ek 500 Ödül puanı kazanır
X4 kampanyası puan için ek 750 Ödül puanı kazanır
Bu kampanya geçerlilik süresi boyunca bir üye tarafından sadece 1 defa kullanılabilir. Kampanya koşullarına uygun olarak sadece kayıt işleminden sonra rezerve edilen ve tamamlanan ilk konaklama Ödül puanı yansıtılması için uygundur.
4. Bu kampanya üyenin 09/09/2019  - 08/12/2019 tarihleri arasında (Aparthotel Adagio Casablanca City Center, ibis Styles Bangkok Ratchada, ibis Styles Jakarta Simatupang, Raffles Singapore (Re-opening August 2019), Sofitel Beijing Central, Mercure Shanghai Hongqiao Airport Qixin, ibis Styles Bekasi Jatibening (Opening September 2019), Novotel Qingdao New Hope, Fairmont Singapore, Pullman Changbaishan Resort, Mercure Kaifeng North, Mercure Jakarta Batavia, ibis Styles Almere (Opening September 2019), The Bedford Centre Hotel By AccorHotels, Rixos Premium Seagate, Mercure Istanbul Bakirkoy, Rixos Sharm El Sheikh, Rixos Alamein, ibis Styles Istanbul Atasehir, Mercure Istanbul Sirkeci, Novotel Metz Amnéville, ibis Styles Athens Routes (Opening August 2019), Novotel Deauville Plage (Opening August 2019), Hôtel Mercure Figeac Viguier du Roy (Opening July 2019), Mercure Sibiu Airport (Opening June 2019), Le Domaine des Vanneaux Golf & Spa - MGallery (Opening July 2019), ibis Palmas, The Telford Centre Hotel By AccorHotels) sınırları içindeki bir katılımcı otelde gerçekleştirilen ve rezervasyonu 09/09/2019  - 21/10/2019 saat Orta Avrupa Saati 23:59 tarihleri arasında yapılmış konaklamalar için geçerlidir.
5. Konaklamanın en az 1 gece olması gerekmektedir.
6. Aynı otelde peş peşe (aynı gün check-out ve check-in) yapılan konaklamalar tekil bir konaklama sayılacaktır. Bu tekil konaklama "Yeni katılan Oteller x4" kampanyası için bir kez kullanılacaktır.
7. Bu kampanyada bir konaklama bir Le Club AccorHotels üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları yansıtılırken daha erken olan check-in tarihi göz önüne alınır. Başka bir ifadeyle, bir Le Club Accorhotels üyesi ilk önce tamamladığı konaklama için uygun puanlar ve geceler kazanır.
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan AccorHotels üzerinden (resmi AccorHotels web siteleri, AccorHotels mobil uygulamaları, AccorHotels Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri AccorHotels rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Rezervasyonunuzu yaparken Le Club AccorHotels sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
10. Le Club AccorHotels Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır.
11. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
12. Bu kampanyayla ilgili olarak AccorHotels çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen 006126 referansını belirtin.