Angsana
Angsana

Anı Yaşayın.

Eğlence ve macera dolu muhteşem bir tesis.

Yaşınız veya seyahat nedeniniz ne olursa olsun Angsana, seyahatinize macera katar. Yerel şıklıkla canlı ve eğlenceli bir atmosferi bir araya getiren Angsana, tüm dünyadaki varış noktalarında olağanüstü tesisler sunar. Yöresel bir lezzeti ilk kez tadarken, yeni faaliyetlere katılmayı denerken veya arkadaş edinirken, Angsana'nın her yerinde sürprizlerle karşılaşabilir, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Tüm oteller benzersiz bir tasarıma sahiptir. Çiftler, aileler ve arkadaşlar için ideal olan ferah ve şık odalar ile süitler bulunur.

Dünyanın dört bir yanındaki muhteşem varış noktalarında yer alan Banyan Tree otelleri abartısız bir lüks sunar. Tesisin tamamı, genellikle havuzlu olan villalardan oluşur. Banyan Tree, en yoğun şehirlerde bile vaha niteliğindeki tropik bahçe villaları ve süitleri tasarlamıştır.

Daha fazlası

Oteli̇ni̇zi̇ bulun

Help

 night(s)

Ara

Ek arama kriterleri, örn. tercih kodu, hizmetler

İNCELEYİN


OTEL SEÇİMİ

Başlangıç *

Rezervasyon

Başlangıç *

Rezervasyon

Başlangıç *

Rezervasyon
Tüm otellerimizi görün

HABER

Restez connecté

Banyan Tree'den Hikayeler

Mirasımızı ve Kültürümüzü Keşfedin

Daha fazla haber

PROFESYONEL ÇÖZÜMLERLE BURADAYIZ

ŞİRKETLER
Şirketinizin seyahat politikalarinda sözünüz geçsin, masraflari azaltin ve personelizin iş seyahatlerini maksimize edin.
SEYAHAT PROFESYONELLERİ
Seyahat profesyonelleri için özel hazirlanmiş site : seyahat acenteleri, organizasyon ajanslari, tur operatörleri, profesyonel toplanti organizatörleri...

OTELLER İMİZİ

*Önümüzdeki yedi gün için en düşük fiyatlar.
Bu fiyatlar farklı oda türleri için geçerli olabilir. Ülkeye bağlı olarak, bu fiyatlar vergiler hariç, sadece KDV dahil veya tüm vergiler (KDV ve turist vergisi) dahil olarak gösterilebilir. Fiyatların tüm vergiler hariç şekilde gösterildiği durumlarda, vergiler (KDV ve/veya turist vergileri) rezervasyon sürecinin sonraki adımlarında belirtilecektir. Fiyat sadece rezervasyon sırasında garanti edilir.

Otel sınıfı (Fransa'da 1 ila 5 yıldız) yerel yetkili kuruluşlarca belirlenen kriterlere uymaktadır.