Angsana
Angsana

Poczuj chwilę.

Niesamowite miejsce, w którym każdego czeka zabawa i przygoda

Grupa Angsana łączy przygodę z podróżowaniem, niezależnie od wieku czy powodu wizyty gości. W hotelach Angsana lokalny szyk przeplata się z żywą atmosferą szczerej radości. Jej obiekty rozmieszczone są na całym świecie — w każdym z nich masz okazję zaskoczyć samego siebie, a także zebrać całe mnóstwo wspomnień, czy to smakując lokalnych specjałów, podejmując nową formę aktywności fizycznej czy też poznając nowych ludzi. Każdy z hoteli ma wyjątkowy wystrój i oddaje do dyspozycji gości stylowe pokoje i apartamenty, idealne dla par, rodzin i grup przyjaciół.

Grupa Banyan Tree oferuje luksusowe domki (większość z basenami) w niesamowitych zakątkach na całym świecie. W miastach przesiadkowych grupa Banyan Tree oferuje także domki z tropikalnymi ogrodami i apartamenty, które tworzą miejską oazę.

Więcej

Znajdź swój hotel

Help

Lub nocleg(i)

Szukaj

Dodatkowe kryteria

CO NOWEGO?


WYBÓR HOTELU

Zobacz wszystkie nasze hotele

AKTUALNOŚCI

Restez connecté

Banyan Tree — historie

Odkryj nasze dziedzictwo i naszą kulturę

Więcej nowości

WSZYSTKIE NASZE MARKI

*Najniższe ceny w następnych siedmiu dniach.
Ceny mogą dotyczyć innych typów pokojów. W zależności od kraju ceny te mogą nie zawierać podatków, zawierać tylko podatek VAT lub zawierać wszystkie podatki (VAT i opłaty turystyczne). Jeśli ceny nie zawierają podatków, zostaną one (podatek VAT i/lub opłaty turystyczne) podane w kolejnych etapach procesu rezerwacji. Cena jest gwarantowana tylko w chwili składania rezerwacji.

Kategoria hotelu (od 1 do 5 gwiazdek we Francji) spełnia kryteria ustanowione przez władze lokalne.