Gwarancja najniższej ceny

Dodatkowe 10% zniżki

WARUNKI OGÓLNE

DEFINICJE

Jeżeli:

 • dokonana zostanie rezerwacja pokoju, kwalifikująca się do oferty Gwarancja Najniższej Ceny (zgodnie z opisem przedstawionym poniżej), bezpośrednio poprzez kanały sprzedaży AccorHotels (strona internetowa AccorHotels, strony mobilne lub aplikacja, witryny marek, centralne biura rezerwacji lub bezpośrednio w hotelu)
 • i w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji:
  • wyszukany zostanie ten sam hotel, z tę samą datą zameldowania, na tę samą długość pobytu, z identycznymi warunkami cenowymi (tj. z możliwością zwrotu lub bez możliwości zwrotu), taki sam pokój (identyczna kategoria pokoju, powierzchnia, liczba łóżek, widok lub lokalizacja) i z taką samą liczbą gości w pokoju,
  • oferowany po niższej cenie, która wlicza te same składniki (podatek, VAT, opłata manipulacyjna) na stronie osób trzecich, stronie mobilnej lub w aplikacji osób trzecich („Kanały rezerwacyjne osób trzecich”),

KWALIFIKUJĄCE SIĘ MARKI I KANAŁY REZERWACJI

Uhonorujemy niższą cenę i dodatkowo przyznamy zniżkę w wysokości 10% w oparciu o tę samą cenę (wliczającą podatek, VAT, opłaty manipulacyjne od odpowiednich produktów) na zarezerwowany pobyt.

 • wszystkie hotele marki AccorHotels (Fairmont, Raffles, Swissôtel, Sofitel, So Sofitel, Sofitel Legend, Pullman, MGallery, Grand Mercure, The Sebel, Novotel, Novotel Suites, Mercure, Adagio, Adagio Access, Jo&Joe, Ibis, Ibis Styles, Ibis budget, HotelF1, hotele Orbis),
 • oraz niektóre hotele partnerskie (tj. Mama Shelter, Hypark by Adagio) dostępne poprzez Kanały rezerwacji AccorHotels, w przypadku, gdy wyświetlają poniższy piktogram wprowadź piktogram.

Następujące produkty nie kwalifikują się:

 • Rixos, 25Hours, Art Series, BreakFree, PepperS, Banyan Tree, Angsana, Cassia, Dhawa, Mövenpick, Mantra, Mantis, Onefinestay, 21C Museum Hotel, sbe Hotels, Delano, Elan, Hanting, Hi inn, Hyde, Ji, Manxin, Mondrian, Orient Express, SLS, Starway, The House Of Originals, Tribe.

Program Gwarancja Najniższej Ceny nie dotyczy hoteli w Chińskim Specjalnym Regionie Administracyjnym Makau.

Rezerwacje tych hoteli, dokonane poprzez Kanał AccorHotels, potwierdzone zostaną numerem rezerwacyjnym. Ceny dostępne poprzez Kanał AccorHotels zostaną porównane wyłącznie z cenami dostępnymi poprzez Kanały rezerwacji osób trzecich.

STAWKI KWALIFIKOWANE / WYKLUCZENIA

Ceny dostępne w ofercie Gwarancja Najniższej Ceny muszą być dostępne publicznie z możliwością dokonania rezerwacji.

Gwarancja Najniższej Ceny odnosi się wyłącznie do pokojów standardowych (wyłącznie zakwaterowanie bądź zakwaterowanie z wliczonym śniadaniem).

Gwarancją Najniższej Ceny nie są objęte:

 • Ceny grupowe i usługi konferencyjne,
 • Ceny korporacyjne,
 • Ceny za usługi związane z seminariami i spotkaniami,
 • Oferty promocyjne z dodatkową zniżką po dokonaniu rezerwacji (tj. kody promocyjne otrzymane w wyniku rozpoczęcia subskrypcji newslettera),
 • Ceny członkowskie lub dostępne w programach lojalnościowych pochodzące z dowolnego dystrybutora lub strony,
 • Ceny dostępne dla partnerów AccorHotels i ich pracowników,
 • Ceny dostępne dla pracowników AccorHotels,
 • Ceny dostępne przez kanały dystrybucji pośredniej (typu opaque) (tj. Hotwire i Priceline), które ujawniają nazwę i lokalizację hotelu dopiero po dokonaniu rezerwacji,
 • Ceny dostępne na stronach internetowych/portalach/witrynach, które nie oferują możliwości dokonania rezerwacji w trybie online, takie jak strony informacyjne lub strony, które potwierdzają rezerwację po uprzednim kontakcie z hotelem (strony oferujące tzw. „rezerwacje do potwierdzenia”).
 • Ceny stanowiące element pakietu, na który składają się zakwaterowanie i bilet lotniczy, rejs, wynajem samochodów lub dowolna aktywność lub usługa w hotelu lub poza.

Gwarancja Najniższej Ceny nie odnosi się do stron internetowych wymagających członkostwa, członkostwa online lub programów wymagających hasła i nazwy użytkownika podawanych w celu sprawdzenia cen i dostępności hotelu. Obejmuje to wszelkie uczestnictwo i programy, w których uzyskanie statusu uczestnika nie jest automatyczne, włączając w to (i) serwisy, które do członkostwa wymagają „rejestracji”; (ii) wszelkie interfejsy online lub interfejsy mobilne, które zabezpieczone są hasłem; oraz (iii) serwisy, które wymagają utworzenia profilu klienta.

RODZAJE POKOJÓW

Gwarancja Najniższej Ceny ma zastosowanie do tego samego typu pokoju (ta sama kategoria, powierzchnia, liczba łóżek, widok i lokalizacja), który zarezerwowany został poprzez Kanały AccorHotels.

DATY I DŁUGOŚĆ POBYTU

Gwarancja Najniższej Ceny ma zastosowanie do tych samych dat, które zarezerwowane zostały poprzez Kanały AccorHotels.

W przypadku zgłoszeń dotyczących rezerwacji dwóch lub więcej nocy (w tym samym hotelu), oferta Gwarancja Najniższej Ceny będzie miała zastosowanie do całkowitej kwoty pobytu.

WALUTA I RÓŻNICE CENOWE

W przypadku, gdy cena dostępna w Kanałach rezerwacyjnych osób trzecich podana jest w walucie innej niż cena rezerwacji dostępna poprzez Kanały AccorHotels, obsługa klienta AccorHotels przeliczy tę cenę na walutę dostępną w kraju, w którym znajduje się hotel.

Wykorzystany zostanie kurs wymiany obowiązujący w Kanałach rezerwacji AccorHotels podczas dokonywania pierwotnej rezerwacji.

Różnice cenowe wynikające z wahania kursu, zaokrąglenia lub podobne różnice w kursie wymiany nie będą brane pod uwagę. Oferta Gwarancja Najniższej Ceny dotyczy wyłącznie sytuacji, w których różnica cenowa wynosi przynajmniej 5% lub 5 EUR pomiędzy sumą całego pobytu.

WARUNKI SPRZEDAŻY

Warunki sprzedaży, dotyczące ceny dostępnej poprzez Kanały sprzedaży osób trzecich, muszą być identyczne do warunków sprzedaży dotyczących ceny dostępnej poprzez Kanały AccorHotels, w szczególności:

 • Warunki dotyczące przedpłaty i depozytu,
 • Warunki anulacji,
 • Warunki dotyczące modyfikacji rezerwacji.

WYPEŁNIANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Aby przesłać zgłoszenie ramach promocji Gwarancja Najniższej Ceny, należy (i) spełnić wszystkie warunki podane powyżej i (ii) wypełnić

Należy dokładnie wypełnić wszystkie pola obowiązkowe w formularzu zgłoszeniowym (oznaczone w formularzu zgłoszeniowym). Do zgłoszenia należy dołączyć zrzut ekranu z widoczną niższą ceną dostępną poprzez Kanał sprzedaży osób trzecich, dołączone warunki sprzedaży oraz wszelkie inne dokumenty, które mogą posłużyć jako dowód wspierający zgłoszenie. Zgłoszenia niekompletne, wypełnione nieprawidłowo, zgłoszenia niekwalifikujące się lub niezawierające kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane. Na wykonanym zrzucie ekranu, widoczne muszą być czytelnie, data, nazwa hotelu, warunki sprzedaży, liczba osób w pokoju oraz ceny dostępne na stronie internetowej osób trzecich.

Zgłoszenia powinny być nadesłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu rezerwacji poprzez Kanały AccorHotels i 48 godzin przed zaplanowanym zameldowaniem w hotelu. Należy kierować się informacjami odnośnie do godzin i dat dostępnymi w wiadomości e-mail potwierdzającej rezerwację.

ROZPATRYWANIE ZGŁOSZEŃ

Po dokonaniu weryfikacji przez obsługę klienta zespołu AccorHotels, Gwarancja Najniższej Ceny zostanie przyznana, w przypadku, gdy zgłoszenie spełnia wszelkie, wyżej wymienione warunki. Obsługa klienta AccorHotels prześle wiadomość e-mail zawierającą potwierdzenie rezerwacji wraz z nową, odpowiednią ceną.

W przypadku rezerwacji przedpłaconej, hotel dokona zwrotu różnicy w cenie na kartę kredytową, która wykorzystana została do opłacenia pierwotnej rezerwacji.

W przypadku, gdy zgłoszenie nie spełnia warunków Gwarancji Najniższej Ceny, obsługa klienta AccorHotels prześle wiadomość e-mail informującą, że Gwarancja nie zostanie przyznana.

W przypadku chęci anulacji rezerwacji dokonanej poprzez Kanały AccorHotels, obowiązujące warunki znajdują się w wiadomości e-mail zawierającej potwierdzenie rezerwacji.

PŁATNOŚĆ W HOTELU W MOMENCIE WYMELDOWANIA

Kwota potwierdzona przez obsługę klienta AccorHotels zostanie potrącona po wymeldowaniu z hotelu, łącznie z wszelkimi usługami nieuwzględnionymi w rezerwacji (restauracja, bar itp.), które nie zostały przedpłacone.

W przypadku, gdy kwota została przedpłacona podczas dokonywania rezerwacji więcej niż 30 dni przed zameldowaniem, zwrot zostanie dokonany na tę samą kartę kredytową.

W przypadku, gdy kwota została przedpłacona podczas dokonywania rezerwacji mniej niż 30 dni przed zameldowaniem, zwrot dokonany zostanie przez hotel w trakcie wymeldowania.

Należność za usługi niewliczone w wartość rezerwacji (restauracja, bar itp.) zostaną potrącone przez hotel podczas wymeldowania.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

AccorHotels nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie wydatki, które związane są z kosztami anulacji rezerwacji ani za jakiekolwiek rezerwacje dokonane poprzez Kanały rezerwacji osób trzecich.

AccorHotels zastrzega sobie prawo modyfikacji lub zakończenia oferty Gwarancja Najniższej Ceny wraz z regulaminem w dowolnym czasie, bez uprzedniego zawiadomienia.

Back