Ülke
Oteller listesine geri dön
Bir otel bulun > Avustralya Hotels > Busselton Hotels > The Sebel Busselton
Önceki otel
The Sebel

The Sebel Busselton


Sonraki otel
Destinasyon - The Sebel Busselton
Bakınız : fotoğraflar

Pratik bilgiler

    • Klima
    • Özel açık otopark
    • Genel açık otopark
    • Özel kapalı otopark
    • Otobüs/tur otobüsü park alanı
    • Tekerlekli sandalye girişi
    • Engelli kişilere özel odalar: 4
    • %100 sigara içilmeyen otel
    • Sayı: 2
    • Havuz
    • Isıtmasız açık havuz
    • Isıtmalı kapalı havuz
    • Açık tenis kortu
    • Çocuk Kulübü, 6 - 12 yaş
    • Çocuklar için açık oyun alanı
    • İstek üzerine çocuk bakıcısı - Ödeme
    • Jakuzi
    • Fitness centre
    • Masaj - Ödeme - Yakında
  • Odaların sayısı: 75
  • Otelin konumu: Ülke içi
  • Başlıca ilgi noktası: Forrest Beach (10.00 km)

Otel adresi

553 Bussell Highway
6280 BUSSELTON
AUSTRALIA

Otele nasıl ulaşılır

GPS :S 33° 39' 35.41'' E 115° 16' 44.15''

Harita ve Programlar
TomTom

Otel ile iletişime geçin

Hesabınızı kullanarak gelecekteki rezervasyonlarınız kolayca yaptırın

Yeni arama

En son bakılan oteller

Oteller listesine geri dön

Busselton tur rehberi

Otel kodu: 6756

Busselton'de hava şartları

Surrounded by renowned wineries, restaurants and galleries of the Margaret River region and the swimming,snorkeling and diving opportunities at Geographe Bay.

Turizm bilgileri ve pratik bilgiler

Turizm bilgileri

Özel turistik bölge

  • The Jetty (6.00 km / 3.73 mi)‎
  • The Tuart Forest (12.00 km / 7.46 mi)‎
  • Underwater Observatory (6.00 km / 3.73 mi)‎

Civar alan

Sahil bölgesi

  • Cape Naturaliste (10.00 km / 6.21 mi)‎
  • Eagle Bay (10.00 km / 6.21 mi)‎
  • Forrest Beach (10.00 km / 6.21 mi)‎
  • Kealy (10.00 km / 6.21 mi)‎
  • Peppermint Grove (10.00 km / 6.21 mi)‎
  • Siesta Park (10.00 km / 6.21 mi)‎

Spor

Golf sahası

  • Busselton Club (10.00 km / 6.21 mi)‎
1. Sonraki yedi gün için en düşük fiyatlar.
Bu fiyatlar farklı oda tiplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yaşadığınız ülkeye bağlı olarak, bu fiyatlara vergiler dahil olmayabilir, yalnızca KDV dahil olabilir veya tüm vergiler (KDV ve tatil vergisi) dahil olabilir. Vergiler fiyatlara dahil değilse ilgili vergiler (KDV ve/veya tatil vergisi) rezervasyon sürecinin sonraki aşamalarında belirtilecektir. Yalnızca rezervasyon sırasında fiyat garantisi verilir.