Szukaj hotelu > Wybierz hotel wg kontynetu > Hotele Europa > Hotele Polska >Hotele Warszawa

Zmień kryteria wyszukiwania

Pomoc
  nocleg(i)

Pomoc Zapraszamy do Le Club Accorhotels
Pomoc

Hotele Warszawa


Dla turystów oraz osób odwiedzających stolicę w celach biznesowych sieć Accor dysponuje dwunastoma hotelami. W naszej ofercie znajdują się zarówno tanie noclegi, jak i luksusowe apartamenty. Większość hoteli posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne. Warszawa jest jednym z najszybciej rozwijających się europejskich miast. Tu mieszczą się siedziby największych firm i najważniejsze państwowe instytucje. Warszawa jest także stolicą wydarzeń kulturalnych. Teatr Wielki, Filharmonia Narodowa, Centrum Sztuki Współczesnej, Narodowa Galeria Sztuki „Zachęta” to zaledwie niewielka część artystycznej oferty Warszawy. Odwiedzając stolicę warto przyjrzeć się jej bogatej i wzruszającej historii. Na szczególną uwagę zasługują: piękne Stare Miasto wraz z Zamkiem Królewskim oraz nowoczesne Muzeum Powstania Warszawskiego. Na wszystkich spragnionych rozrywki czekają liczne kluby, restauracje i kawiarnie. Warszawa jest także stolicą mody. Galerie handlowe, butiki znanych światowych marek i najlepszych polskich projektantów pozwolą rzucić się w wir zakupowego szaleństwa w najlepszym stylu.

Hotel Novotel Warszawa Centrum

Śródmieście

ul Marszalkowska 94/98
00-510 WARSAW
POLAND

Novotel Warszawa Centrum jest położony w samym centrum Warszawy, 5 minut spacerem od Dworca ... (Więcej informacji)

Hotel Mercure Warszawa Grand

Śródmieście

28 Krucza Street
00-522 WARSAW
POLAND

Czterogwiazdkowy hotel Mercure Warszawa Grand to hotel zlokalizowany w centrum miasta, z dogodnym ... (Więcej informacji)

Hotel Mercure Warszawa Centrum

Dzielnica biznesowa

48-54 Zlota Street
00-120 WARSAW
POLAND

Mercure Warszawa Centrum jest zlokalizowany w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Złotych ... (Więcej informacji)

Hotel luksusowy Sofitel Warsaw Victoria

Śródmieście

Krolewska 11
00-065 WARSAW
POLAND

Luksusowy, całkowicie odnowiony hotel Sofitel Warsaw Victoria zaprojektowany został we współpracy z ... (Więcej informacji)

Hotel ibis budget Warszawa Centrum

Ul Zagorna 1
00-441 WARSAW
POLAND

Hotel ibis budget Warszawa Centrum (dawny Etap hotel) położony jest nad brzegiem Wisły, w pobliżu ... (Więcej informacji)

Hotel Ibis Warszawa Centrum

Śródmieście

Al. Solidarnosci 165
00-876 WARSAW
POLAND

Hotel Ibis Warszawa Centrum znajduje się w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Warszawskiej Starówki ... (Więcej informacji)

Hotel ibis Warszawa Stare Miasto (Old Town)

Śródmieście

ul. Muranowska 2
00-209 WARSAW
POLAND

Hotel Ibis Warszawa Stare Miasto leży u bram malowniczej Warszawskiej Starówki, w odległości 3 km ... (Więcej informacji)

Hotel ibis Warszawa Reduta

Śródmieście

Ul Bitwy Warszawskiej 16
02366 WARSAW
POLAND

Hotel ibis Warszawa Reduta znajduje się w centrum miasta w pobliżu lotniska Okęcie i Dworca PKP. ... (Więcej informacji)

Hotel ibis budget Warszawa Reduta

Śródmieście

ul Bitwy Warszawskiej 16
02366 WARSAW
POLAND

Hotel ibis budget Warszawa Reduta znajduje się w centrum miasta w pobliżu lotniska Okęcie i Dworca ... (Więcej informacji)

Hotel Novotel Warszawa Airport

Lotnisko

UL. 1 Sierpnia 1
02-134 WARSAW
POLAND

Hotel Novotel Warszawa Airport położony jest w odległości 4 km od centrum miasta i 2 km od portu ... (Więcej informacji)

Hotel Mercure Warszawa Airport

Lotnisko

Al Krakowska 266
02210 Warszawa
POLAND

Hotel Mercure Warszawa Airport usytuoawany w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części miasta. ... (Więcej informacji)

Hotel ibis Warszawa Ostrobramska

Śródmieście

ul. Ostrobramska 36
04-118 WARSAW
POLAND

Ibis Ostrobramska to nowoczesny hotel który oferuje zakwaterowanie we wschodniej części Warszawy. ... (Więcej informacji)Odkryj pozostale destynacje Accor : Polska
Warsaw Varsovie Varsovia Varsavia Warschau Warschau Varsóvia 华沙 Varsóvia Варшава WARSAWA Varşova ワルシャワ 바르샤바 وارساو