Szukaj hotelu > Wybierz hotel wg kontynetu > Hotele Europa > Hotele Polska >Hotele Łódź

Zmień kryteria wyszukiwania

Pomoc
  nocleg(i)

Pomoc Zapraszamy do Le Club Accorhotels
Pomoc

Hotele Łódź


Położona w centralnej Polsce, stolica województwa łódzkiego, Łódź to wyjątkowe miejsce na mapie. Krzyżują się tutaj główne linie kolejowe oraz drogowe. W dawnym wielkoprzemysłowym mieście, sieć Accor zachęca do skorzystania z oferty dwóch wyjątkowych hoteli w Łodzi. Hotel ibis Łódź Centrum i Novotel Łódź Centrum zlokalizowane są w samym centrum miasta. Komfortowe pokoje zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Hotele w Łodzi położone się nieopodal najsłynniejszej ulicy w mieście – Piotrkowskiej, będącej centrum towarzyskim i handlowym. Z hoteli w łatwy i szybki sposób, można dotrzeć do Międzynarodowego Portu Lotniczego Łodzi im. Władysława Reymonta. Dawny przemysł włókienniczy, który był potęgą Łodzi odgrywa coraz mniejsze znaczenie. Większego znaczenia dla miasta nabiera rozwój nowych technologii i infrastruktury, swoje siedziby i fabryki mają tutaj m.in. Merloni Indesit i Bosch/Siemens, Gillette, ABB, Polska Grupa Farmaceutyczna, Hutchinson, Ericpol, ComArch czy Dell. Wybierając się do Łodzi warto także odwiedzić nowopowstałe centra handlowo-rekreacyjne: Manufakturę, Galerię Łódzką czy Port Łódź.

Hotel ibis Lodz Centrum

Dzielnica biznesowa

Al. Pilsudskiego 11
90-368 LODZ
POLAND

Hotel Ibis Łódź Centrum znajduje się w centrum miasta, w odległości 7 km od Portu Lotniczego Łódź ... (Więcej informacji)

Hotel Novotel Lodz Centrum

Śródmieście

al. Pilsudskiego 11a
90-368 LODZ
POLAND

Hotel Novotel Łódź Centrum to nowa generacja komfortu. Łączy funkcjonalne wnętrza, nowoczesny ... (Więcej informacji)Odkryj pozostale destynacje Accor : Polska
Lodz Lodz Lodz Lodz Lodz Lodz Lodz 罗兹 Lodz Лодзь LODZ Lodz ウッチ 우지 لودز