Szukaj hotelu > Wybierz hotel wg kontynetu > Hotele Europa > Hotele Czechy >Hotele Praga

Zmień kryteria wyszukiwania

Pomoc
  nocleg(i)

Pomoc Zapraszamy do Le Club Accorhotels
Pomoc

Hotele Praga


Weekend w Pradze? Podróż służbowa lub rodzinne wakacje? Nic prostszego! Skorzystaj z oferty sieci Accor. Wykorzystaj ten czas i spędź go w jednym z naszych pięciu hoteli w Pradze. Hotele w Pradze położone są bezpośrednio na Starym Mieście lub w dzielnicach historycznych. Taka lokalizacja hoteli w Pradze, umożliwia maksymalne zagospodarowanie czasu gości i ułatwia nie tylko zwiedzanie, ale także pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości. Komfortowo urządzone pokoje, o zróżnicowanym standardzie, pozwolą wygodnie spędzić czas w naszych hotelach w Pradze. Zarezerwuj hotel i skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny.
Praga, jest stolicą Czech i jednocześnie największym miastem Republiki Czeskiej. Bogactwo zabytkowej architektury Pragi zostało wpisane na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Pod tym względem Praga jest uważana za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy. Corocznie odwiedza ją kilka milionów turystów. Ponadto w mieście znajduje się ponad 20 muzeów i prawie 100 galerii.


Hotel Century Old Town Prague - MGallery Collection

Śródmieście

Na Porici 7
PRAGUE 1
11000 PRAGUE
CZECH REPUBLIC

Zlokalizowany w XIX-wiecznym neobarokowym budynku 4-gwiazdkowy hotel MGallery Century Old Town jest ... (Więcej informacji)

Hotel ibis Praha Old Town

Śródmieście

Na Porici 5
11000 PRAGUE
CZECH REPUBLIC

Hotel oferuje doskonałą lokalizację w obrębie Starego Miasta, obok restauracji, butików i kawiarni. ... (Więcej informacji)

Hotel ibis Praha Wenceslas Square

Śródmieście

Katerinska 36
12000 PRAGUE
CZECH REPUBLIC

ibis Praha Wenceslas Square to 3-gwiazdkowy hotel położony w historycznej części Pragi, 5 min od ... (Więcej informacji)

Hotel Novotel Praha Wenceslas Square

Śródmieście

38 Katerinska
12000 PRAGUE
CZECH REPUBLIC

Novotel Praha Wenceslas Square to nowoczesny, idealny na podróż służbową i turystyczną 4-gwiazdkowy ... (Więcej informacji)

Hotel ibis Praha Mala Strana

Dzielnica handlowa

Plzenska 14
PRAHA 5 Smichov
15000 PRAGUE
CZECH REPUBLIC

Hotel Ibis Prague Mala Strana, położony w pobliżu historycznej dzielnicy Mala Strana. W pobliżu ... (Więcej informacji)Odkryj pozostale destynacje Accor : Czechy
Prague Prague Praga Praga Prag Praag Praga 布拉格 Praga Прага PRAGUE Prag プラハ 프라하 براغ